Nástenné klimatizácie TOSHIBA


Nástenné klimatizácie Toshiba aj pre náročných zákazníkov. Nekupujete len chladenie vzduchu, ale aj kúrenie, samočistenie a filtráciu vzduchu spolu s inonizátorom vzduchu.

Ponuka nastenných klimatizácií >>>Kazetové klimatizácie TOSHIBA


Táto kazetová klimatizácia zabezpečí ideálne prostredie vo vašej firme, byte alebo rodinnom dome. Je ideálna do väčších priestorov na inštaláciu do stropného podhľadu. Vďaka svojmu skvelému dizajnu je takmer neviditeľná a nenarúša zariadený interiér.

Ponuka kazetových klimatizácií >>>

Kanálove klimatizácie TOSHIBA


Kanálová jednotka Vám ponúka riešenie klimatizácie miestností s minimálnym zásahom do interiéru. Diskrétne a na priestor nenáročné riešenie pre miestnosti s medzistropom. Kanálové jednotky sú neviditeľné a nezaberajú žiadne stenové ani podlahové plochy.

Ponuka kanálových klimatizácií >>>Parapetné klimatizácie TOSHIBA


Vzhľadom na ich konštrukciu je možné parapetné klimatizačné jednotky inštalovať pod okno a svojím prevedením tak vedia nahradiť bežný radiátor. Disponujú plochým panelom, čím je zabezpečené dokonalé splynutie s interiérom.

Ponuka parapetných klimatizácií >>>

Podstropné klimatizácie TOSHIBA


Podstropné klimatizačné jednotky predstavujú vhodné stropné chladenie pre obchody, reštaurácie či kancelárie. Vysoké výkony a elegantný vzhľad z nich robia vyhľadávané chladenie najmä v komerčnej sfére. Chladiace podstropné klimatizácie sú rovnako užitočné aj pre domácnosti.

Ponuka podstropných klimatizácií >>>
Multisplit klimatizácie TOSHIBA


Multisplit predstavuje nejlepšie riešenie pre obytné budovy vyžadujíce flexibilný, účinný a spoľahlivý systém klimatizacií. K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojit až 5 vnútorných jednotek, keďže inštalácia vyžaduje minimum priestoru.

Ponuka multisplit klimatizácií >>>